Принаймні 40 осіб було вбито і десятки поранені в неділю в результаті російського авіаудару на переповненому ринку в провінції Ідліб, повідомляє Aljazeera.

Авіаудар був нанесений рано вранці в місті Еріха в 15 км. на південь від міста Ідліб. Місцевий новинний канал Ariha al-Youm повідомив про застосування касетних бомб російською авіацією.

Місцеві ЗМІ повідомляють про, як мінімум, 40 загиблих. У теж час Рамі Абдул Рахман, директор Сирійської обсерваторії з прав людини, припускає, що загиблих набагато більше, принаймні 60 осіб було вбито.

Ariha Today публікує відео з місця трагедії 18+:

  

Al Jazeera повідомляє, що чиновники Міністерства оборони РФ не можуть відразу дати коментар з цього приводу.
Раніше Росія завдала цілий ряд ударів по територіями підконтрольної опозиції до режиму Асаду.
Еріха розташована в провінції Ідліб, яка знаходиться під контролем груп повстанців, у тому числі Фронтом Ан-Нусра (сирійська осередок Аль-Каїди). Дана провінцію не контролює ІГІЛ. Бойовики ІГ контролюють ділянки зовсім в іншому напрямку.
На карті, складеній Вашингтонським інститутом з вивчення війни видно куди припали авіаудари РФ в Сирії. Як видно, значна частина авіаударів припала до опозиції. Варто відзначити, що жоден удар з моря не припав по ІГІЛ.‡агрузка...