КНДР орендує у Росії більше десяти тисяч гектарів землі в Хабаровському краї для проведення сільськогосподарських робіт.

Про це в п'ятницю, 14 листопада, повідомляє «Інтерфакс» з посиланням на слова заступника міністра сільського господарства КНДР Го Мен Хі.

«З російського боку ми б хотіли отримати в оренду понад 10 тисяч гектарів, з корейської сторони – надати робочу силу і техніку», – розповіла він на зустрічі з заступником голови уряду Хабаровського краю Олександром Яцем.

КНДР цікавить в Хабаровському краї виробництво зерна, тваринництво, овочівництво і рибний комплекс.

«Зокрема, нас цікавлять такі питання як кліматичні умови в регіоні, стан грунту, форми вирощування сільгоспкультур, врожайність і вартість продукції. Ми могли б орендувати землю, а також створювати спільні підприємства », – заявила Го Мен Хі.

За словами заступника міністра, рішення про співпрацю з Росією було прийнято в жовтні в ході візиту міністра закордонних справ КНДР Лі Су Ена.12 листопада депутат від фракції ЛДПР Ілля Дроздов запропонував заселяти спорожнілі російські села китайцями, японцями і північними корейцями.

 

Джерело: Дождь