Єдиний шлях доставки продуктів із РФ – Керченська переправа – не працює через погодні умови.

Москва зняла всі обмеження на ввезення продуктів з материкової території України в окупований Росією Крим. Пояснили таку "щедрість" банально – Крим скоро почне голодати. Адже із РФ не можуть доставити продукти через періодичні зупинки роботи Керченської паромної переправи через погані погодні умови.

На півострів з України пропускають абсолютно всі автомобілі з продукцією, навіть неатестованою. Про це пишуть "Новости Крыма". Россільгоспнагляд РФ заявляє, що перешкод для ввезення української продукції на територію Криму не існує.

Про це заявив в ефірі кримського бюро радіо "Голос Росії" заступник керівника управління Россільгоспнагляду по республіці Крим і Севастополю Юрій Єпанов.

"Сьогодні на кордоні ми пропускаємо всі підприємства України, стежимо за тим, щоб не було перефасування. Основним пунктом вимоги у нас є можливість огляду автотранспорту та вантажів, які вони перевозять. Тому, якщо везуться з неатестованих підприємств, то доводиться моніторити повністю продукцію", – сказав Єпанов.

При цьому він додав, що на півострів не пускають лише 12-14% дешевої, але неякісної продукції.

 

Джерело: ТСН