jh

Офшорний скандал не може нашкодити репутації Володимира Путіна, адже він має потужну підтримку електорату.

Відповідну інформацію розмістив на своїй сторінці у соціальній мережі російський незалежний журналіст Олександр Сотник, передає Корупція.Інфо.

Виявилось, що на вулицях Абакана (столиця республіки Хакасія) більша кількість людей спокійно реагують на інформацію по офшорах стосовно Путіна та його «друзів». Люди готові прощати такі інциденти, адже на одній посаді це дозволено, а іншим просто байдуже, адже вони лише «маленькі люди».Один із мешканців Абакана заявив, що Путін може красти, адже він має «статус президента».

«Він може собі це дозволити … повноваження у нього. Він не може вкрасти (у народу), він може у нього взяти. Ми не можемо йому не дозволити, так як він президент», – заявив чоловік.

Разом із цим Сотник виклав на своїй сторінці фрагнеемнт із розмови з звичайним «росіянином»: «- Ви в курсі, що Путін – злодій? – Сам ти – злодій, і на брудні зелені папірці живеш, спонсорують тебе з Заходу. А Путін – великий наш президент. Слово б ще поміняти, а то «президент» – звучить по-американськи. Ось «цар» – це по-нашому».