Тисячі росіян щодня у соціальних мережах діляться дописами та знімками в підтримку України. Небайдужі мешканці Російської Федерації впевнені, що все ж таки Росія наприкінці квітня ввела свої війська на територію України, та будь-якими методами намагаються донести правду до свого народу.

Щоправда, через інформаційну війну та тиск російських ЗМІ на підсвідомість громадян, мало хто вірить в те, що президент РФ зміг так поступити з «братським народом». Для них облік Путіна – це втілення миротворця та спасителя, хоча, насправді, увесь світ говорить про те, що Володимир Володимирович окупант та вбивця.

Проте, не усі мешканці наших східних сусідів зазомбовані «голубими екранами». Сотні, а то й тисячі мешканців Росії доводять владі, що зовсім скоро все зміниться, громаді набридне терпіти ницість влади, та врешті-решт вони повстануть.

Бунти «на кораблі» уже розпочалися. Щодня соціальні мережі хизуються знімками з Красної площі, де на фоні Кремля розгортають українські прапори.

383977534

Усі пам’ятають історію про сміливців, які розфарбували в жовто-блакиткі тона Сталінську висотку в центрі Москви, та були затримані працівниками російської поліції. Молодикам «світить» до 7-и років ув’язнення.

1489285

У День Незалежності України на мості над Москва-рікою група осіб розгорнула український стяг, але зразу ж була спіймана правоохоронцями.

384047248

Після масштабного обговорення в соціальних мережах вторгнення Росії на територію Сходу нашої країни, багато росіян стали на підтримку нашої держави. Але знайшовся один відважний москвич, який не лише коментував ситуацію в Інтернеті, але й один вийшов на мітинг у центрі Москви. У своєму Твіттері Дмитро Монахов написав, що вранці він збирається вийти на Маніжну площу, аби мітингувати проти війни.

мустафа

Дмитро таки прийшов на власну акцію, та, на жаль, його ніхто не підтримав. Через декілька хвилин чоловіка затримали правоохоронці, та забрали до відділення.

мітинг4

мітинг  мітинг2 мітинг1

Зараз Дмитро чекає вироку.

мітинг3