Один із російських сайтів видав відомий "Slavik’s Fashion" від популярного львівського фотографа Юрія Дячишина за свій власний, про це пише фотограф на Фейсбуці, передає Корупція.Інфо.

sla67vhomeless-slavik-street-fashion-photography-yurko-dyachyshyn-1 homeless-slavik-street-fashion-photography-yurko-dyachyshyn-2 homeless-slavik-street-fashion-photography-yurko-dyachyshyn-3 homeless-slavik-street-fashion-photography-yurko-dyachyshyn-4 homeless-slavik-street-fashion-photography-yurko-dyachyshyn-5 homeless-slavik-street-fashion-photography-yurko-dyachyshyn-6 homeless-slavik-street-fashion-photography-yurko-dyachyshyn-7 homeless-slavik-street-fashion-photography-yurko-dyachyshyn-8 homeless-slavik-street-fashion-photography-yurko-dyachyshyn-9 homeless-slavik-street-fashion-photography-yurko-dyachyshyn-10 homeless-slavik-street-fashion-photography-yurko-dyachyshyn-11 homeless-slavik-street-fashion-photography-yurko-dyachyshyn-12 homeless-slavik-street-fashion-photography-yurko-dyachyshyn-13"Яка несподіванка. Виявляється, Славік – "Самый стильный человек Петербурга", йдеться в дописі.

Нагадаємо, цикл світлин Дячишина свого часу передрукували найвідоміші видання світу. Більше сотні портретів колоритного безпритульного фотограф зробив на вулицях Львова, щоб показати популярність львівської вуличної моди та привернути увагу до безхатченка.

bezhatko_5

сла387

 ‡агрузка...