Снимок

Більше половини росіян вважає, що в разі національної загрози або можливості масових протестів у Росії слід повністю відключити інтернет

Про це свідчать дані опитування, проведеного Всеросійським центром вивчення громадської думки і Центром вивчення глобальних комунікацій при Анненбергській школі комунікацій університету Пенсільванії, повідомляє Еспресо.TV з посиланням на Центр вивчення глобальних комунікацій.

За даними опитування, 49% росіян висловилися за цензуру в інтернеті, а 58% опитаних готові до його відключення у випадку дестабілізації обстановки в країні. При цьому лише 11% респондентів висловилися за повну свободу в мережі.

Крім того, 73% респондентів вважають, що в мережі не варто публікувати негативну інформацію про держслужбовців, а 42% – що інші держави використовують інтернет проти Росії та її інтересів.

Всього інтернетом регулярно користуються 24% опитаних. Ще 20% респондентів заявили, що виходять в мережу до декількох разів на тиждень. Решта 38% учасників опитування в останні півроку не користувалися інтернетом.

В опитуванні взяли участь повнолітні жителі 42 регіонів Росії. Статистичну похибку соціологи оцінюють в 3,1-4%.