Команди українського абсолютного чемпіона світу у важкій вазі боксера Олександра Усика і російського супертяжа Олександра Повєткіна далекі від контракту про майбутній бій, повідомляє журналіст FOX Sports Майк Коппінджер. 

У своєму акаунті в Twitter Коппінджер розповів, що знамениті боксери все ще ведуть переговори про проведення поєдинку в американському Чикаго 18 травня нинішнього року.

За словами журналіста, у сторін ще достатньо часу, щоб домовитися, тоді як український важковаговик налаштований дебютувати в суперважкому дивізіоні.Напередодні сопромоутер Усика Едді Хірн заявив про те, що сторони близькі до домовленості про поєдинок у суперважкій вазі з росіянином Повєткіним.

Головний промоутер українця Олександр Красюк повідомляв, що команда росіянина ще не дала відповідь з приводу можливого поєдинку з абсолютним чемпіоном світу у важкій вазі українським боксером Усиком.

Пізніше Хірн розповів, що в переговорах про бій з Повєткіним виникли складнощі через побоювання росіянина закінчити професійну кар'єру в поєдинку з українцем.