Снимок

Після того, як українські ЗМІ повідомили про публікацію на російському сайті "Ділове життя" інформації про втрату армією Росії на Донбасі близько 2 тис. військовослужбовців, матеріал відредагували, а скандальний уривок видалили

Про це повідомляє Корупція.Інфо з посиланням на Новое время.

У той же час з початковою версією новини все ще можна ознайомитися завдяки архіву.

Як зазначає Forbes, дані про компенсації "військовослужбовцям, які беруть участь у воєнних діях в Україні в 2014-2015 році" були доступні на сайті видання в оригінальному вигляді з березня по серпень 2015 року.

"Так, для сімей загиблих військовослужбовців, що брали участь у військових діях в Україні, грошова компенсація складе 3 млн. рублів, які отримали інвалідність під час бойових дій – 1.5 млн. рублів", – йдеться у видаленому тепер матеріалі.

Крім того, повідомляється, що контрактникам була передбачена виплата "бойових" за кожний день перебування в зоні військового конфлікту в розмірі 1800 рублів.

"Загалом, станом на 1 лютого 2015 року, вже виплачена грошова компенсація для понад 2000 сімей загиблих військових і для 3200 військовослужбовців, які отримали важкі поранення і визнані інвалідами", – повідомлялося на сайті.

Однак при всьому цьому варто відзначити, що зазначений матеріал міг виявитися і провокаційним фейком, так як видання Ділове життя є маловідомим, не входить до списку топових ЗМІ, і не має певної репутації.