Російські військовослужбовці, які були затримані на українській території зі зброєю, визнали, що російські ЗМІ брешуть про ситуацію в Україні.

Про це вони заявили на прес-конференції в управлінні СБУ в Києві.

"Ми здивовані тим, що ми реально побачили своїми очима. Якщо б я не побував тут, то я б ще досі, мабуть, вірив тому, що показують в російських новинах. … Побувавши тут, ми зрозуміли, що нам дуже багато не договорюють", – сказав молодший сержант Єгор Почтоєв, відповідаючи на запитання журналістів про те, чи зустріли росіяни в Україні нацистів.

"У нас в інтернеті, по супутниковому телебаченні, показують зовсім інше, не те, що відбувається насправді. Ми те, що відбувається насправді, побачили своїми очима. … Ми це усвідомлюємо, що все насправді не так, як показують по телебаченні. А як це пояснити тим, хто дивиться телевізор – невідомо", – додав єфрейтор Іван Романцев.

Він також запевнив, що його група не знала, що перетнула український кордон і закликав російські війська припинити обстріл України.

"Ми з вашими хлопцями поговорили, вони пояснили нам, що з боку Росії йде обстріл по Україні. … З того боку, з якого ми зайшли, були якісь обстріли. … Якщо це дійсно стріляють російські війська, я можу попросити одне – хлопці, не треба. Ця війна нам не потрібна", – сказав полонений.

У свою чергу Почтоєв додав, що у потраплянні солдат на українську територію винне командування.

"Те, що ми сюди заїхали, можна сказати, що це через командирів. Вони вели нас", – заявив він.

Наприкінці прес-конференції керівник групи старший сержант Володимир Савастєєв визнав, що українські війська захищають свою землю.

"Дозвольте сказати лише одне. Хлопці воюють за свою землю", – сказав він.

Джерело: Українська правда