sdfsdfasdf_615x462

Бойовика Михайла Тарасенкова, якого російські прикордонники передали Україні, поки обмінювати не можна, адже він, судячи з істерики російських пропагандистів, "багато знає"

Про це на своїй сторінці у "Фейсбуці" повідомив журналіст Юрій Бутусов, передає Корупція.Інфо

"У руки Служби безпеки України потрапив терорист, російський бойовик Михайло Тарасенков. Тарасенкова видали в Україні … російські прикордонники! Важко повірити, але ймовірно, і таке буває. І ось тепер судячи з криків в російському інтернеті, а також по відео, де він загрожує українцям, Тарасенкова вимагають видати всі провідні російські пропагандисти, починаючи з "Анна-ньюс", – написав Бутусов.

 "Не можна повторювати помилку з Кулигіною. Подивися, як його відмазують негідники, називають і "журналістом" "Анна-ньюс", і "волонтером", і "в стрілецьких боях участі не брав ". Судячи з безглуздого виправдання та відео зі зброєю, Тарасенков – досвідчений бойовик. Цінний "язик", який багато знає", – написав журналіст.

Він також оприлюднив відео, в яких Тарасенков розповів, як потрапив до лав терористів, а також про своє затримання бойовиками "ЛНР" і передачу Україні.

Люди з угрупування Ігоря Плотницького заарештували і кинули в підвал волонтера і оператора російського пропагандистського каналу "Anna-News" Михайла Тарасенкова, який віз до Луганська продукти з Росії.