За війну на Донбасі Міноборони Росії офіційно роздає медалі. Так, за ведення неоголошеної війни проти України був нагороджений артилерист з Владикавказа Віталій Павлов. Новину передає Корупція.інфо

11

Павлов служить командиром самохідної артустановки МСТА-С 2А19, артилерійського дивізіону 19-ї окремої мотострілкової бригади, в / ч 20634, яка базується у Владикавказі. Він був нагороджений медаллю Суворова.

Як упевнений блогер "Інформнапалма" Іраклій Комахідзе, росіянин отримав нагороджу саме за бойові дії. Так, на його сторінці в соцмережах можна побачити, як його підрозділ було перекинуто на Донбас у серпні-вересні 2014 року.

12

А також розглянути його "бойових товаришів", при цьому всі вони одягнені не в новий російський "цифровий" камуфляж, а в стару "флору", в якій воюють "місцеві шахтарі".

Варто відзначити, що формально медаль Суворова не стосується виключно бойових нагород. Так, крім "особистої мужності і відваги" у бойових діях, нагороджений міг проявити їх "під час навчань і маневрів". Нагадаємо, що саме навчаннями Кремль виправдовував концентрацію військ і обстріли українських позицій зі свій території влітку 2014 року.