У Троїцькому російські терористи вдруге за останні кілька місяців обстріляли загальноосвітню школу. Через масштабні пошкодження самої будівлі відновити навчання тут неможливо.

Про це повідомили у прес-службі голови Луганської ОДА Геннадія Москаля.

Зазначається, що будівля навчального закладу була пошкоджена ще три місяці тому, її навіть встигли відновити. Однак школа знову попала під вогонь бойовиків.

У будівлі розбитий дах, не вціліло жодного вікна, перебиті перекриття в навчальному корпусі та спортзалі, а плити обвалилися на підлогу.

Крім того, під час активізації боїв на Дебальцевському напрямку Трьоїцьке дуже постраждало від обстрілів з боку бойовиків із зброї різного виду, включаючи артилерію, «Гради», міномети й танки.

«Із активізацією бойових дій на Дебальцівському плацдармі Троїцьке знову потрапило під обстріли. На околицях періодично спалахували ближні бої зі спробами бойовиків штурмом зайняти село. Мирних мешканців та дітей довелося евакуювати звідси в безпечну місцевість», – підкреслив Москаль.

Зокрема, у результаті обстрілів у селі фактично знищена енергетична система й пошкоджені багато соціальних об'єктів, серед яких і загальноосвітня школа.Голова Луганської ОДА наголошує, що, незважаючи на те, що в радіусі кількох кілометрів не дислокувалися сили АТО, ця місцевість постійно обстрілювалася бойовиками, а в місцеву школи неодноразово влучали снаряди.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що терористи у Троїцькому обстріляли православну церкву з «Градів». Крім того, бойовики обстрілами відрізали від зовнішнього світу Чорнухине.

6f186c1cb3e4844aabfbfc33d8faa49f1425375980

Джерело: Корупція.інфо