Головні новини України
Подобається

Російські військові відібрали “15 курсантів” з “ДНР”, щоб навчити управляти ПЗРК

07/11/2014     Автор: Яна Романська
Російські військові відібрали “15 курсантів” з “ДНР”, щоб навчити управляти ПЗРК

"15 курсантів" уже були відібрані російським військовими для проходження подальшого навчання на території РФ у якості операторів ПЗРК "Стріла 10" та повернення їх в Україну на військовій техніці, знятій з озброєння у Збройних Cилах Росії.

Про це повідомив радник голови СБУ Маркіян Лубківський,.

За інформацією М.Лубківського, 2 листопада в районі Пісків при спробі проїзду на підконтрольну нашим силам територію були затримані двоє громадян РФ.

У результаті контррозвідувального опитування було отримано інформацію про функціонування в Донецьку "навчального центру ДНР, в т.ч. призначеного для тренування стрільбі з танків та важкої артилерії".

Ввезення військової техніки і обладннання для цього центру здійснювалося автомобілями зі складу гуманітарного конвою.

Керівництво будівництва полігону з позицій штабних структур Збройних Сил РФ здійснює заступник командувача Південного військового округу ЗС РФ з артилерії.

Будівництво полігону триватиме два місяці”, — написав радник глави СБУ.

За інформацією Лубківського, “15 курсантів” уже були відібрані російським військовими для проходження подальшого навчання на території РФ у якості операторів ПЗРК “Стріла 10” та повернення їх в Україну на військовій техніці, знятій з озброєння у ЗС РФ“.

“Усі вище перелічені заходи є елементами операції "Доміно", спрямованої на збільшення кількості підготовлених фахівців так званої "ДНР" за рахунок фінансування військових програм з федерального бюджету РФ і об’єднання всіх навчальних підрозділів в один навчальний цикл на території, підконтрольній бойовикам", — додав радник голови СБУ

 

Джерело: новини 24