im578x383-Petrushev

Секретар Ради безпеки Росії Микола Петрушев має намір вжити заходів щодо посадовців, які користуються іноземними сайтами

Про це повідомляє Корупція.Інфо з посиланням на ТАСС.

Секретар Ради безпеки Росії Микола Петрушев під час наради у Владивостоці гнівно висловився з приводу використання депутатами Хабаровська іноземних сервісів.

"Співробітниками органів державної влади Хабаровського краю використовувалися можливості цілого ряду зарубіжних інформаційно- телекомунікаційних сервісів, таких як Google, Yahoo, WhatsApp та інших. Це системне питання для всієї Росії, але на Далекому Сході воно стоїть особливо гостро. Прошу голів регіонів округу звернути на ці питання особливу увагу і вжити відповідних заходів", – сказав він.

Політик також відзначив, що засоби іноземних технічних розвідок можна часто знайти в інформаційних системах органів державної влади.

На думку секретаря Ради безпеки, сучасні засоби захисту безпеки інформації Росії є недостатньо ефективними. Підтвердженням слів політика є дані ФСБ з результатів вибіркової перевірки органів влади регіону Далекого Сходу.