Російський актор Анатолій Пашинін, який прийшов воювати на Донбас у лавах Української добровольчої армії, звинуватив владу у лицемірстві.

"Влада вирішила, що я українському народу не потрібен. Подавати документи, принижуватися, просити у них — я гидую. Має бути закон, який позбавить мене усіляких таких принижень, щоб я прийшов, люди побачили хто я, і дали мені те, що за законом належить мені отримати. А далі я дивитимуся — брати мені це чи ні", — заявив у інтерв'ю актор-доброволець.

Популярне: Масові перевірки та шалені штрафи: як каратимуть українців вже з жовтня

Пашинін звинувачує в лицемірстві, яке виявлятиметься доти, доки держава чітко не з'ясує, куди вона прагне іти.

"Поки у мене щось було, я волонтерив і якось допомагав, я був класний хлопець. Гроші закінчилися — і все, іди в дупу. Я готовий воювати, добре — ти знову класний хлопець. Війна закінчилася — і все, іди в дупу. І ось таке ось "класний хлопець, а потім іди в дупу" буде завжди, поки не буде чіткого вектора, куди йде держава", — заявив він.

Додамо, що нещодавно російський актор заявив, що українські спецслужби регулярно погрожують йому і прослуховують телефон.

Таке висловлювання пролунало в Чернігові після засідання суду. Так, відповідаючи на запитання журналістів про те, чи стежить за ним СБУ, актор уточнив: "Мій телефон прослуховується. Я спеціально кажу у трубку жахливі речі, щоб спецслужби могли використовувати ці записи проти мене, і тоді у мене будуть докази того, що мене прослуховують".

При цьому Пашинін заявив, що отримував погрози.

"Мені погрожував представник СБУ, гомосексуального вигляду юнак з мерзенною такою ходою, з "девіативною" поведінкою. Він сказав мені, щоб я вішався. Я готовий, тільки я не повішуся, друже!" – сказав актор-доброволець.

Додамо, що в СБУ одразу відповіли на слова добровольця. Служба безпеки України не погрожувала російському акторові Анатолію Пашиніну, який воює у лавах Української добровольчої армії. Також відомство не займалося прослуховуванням його телефону.

"Я не знаю, що штовхало Пашиніна на такі заяви, але я їх вважаю дивними", — сказала в коментарі спікер СБУ Олена Гітлянська.

За її словами, СБУ діє виключно у рамках чинного законодавства.

Сам Пашинін прийшов воювати на Донбас у складі 8-го батальйону Українські добровольчої армії у серпні 2017 року.

За словами актора, у своєму віці він уже не може займатися побудовою держави, оскільки це справа "молодих хлопців", яким сьогодні 19-21 рік. Але він відчуває у собі сили "розчистити для них майбутнє".