Головні новини Львова
Подобається

Російський актор Пореченков стріляв по українським військовим у Донецькому аеропорту (Відео)

31/10/2014     Автор: Яна Романська
Російський актор Пореченков стріляв по українським військовим у Донецькому аеропорту (Відео)

Російський актор Михайло Пореченков під час візиту до так  званої  «Донецької народної республіки» стріляв з кулемета по  позиціям українських військових в аеропорту Донецька. Таке відео з’явилося на YouTube-каналі  «Новоросії».

Як   повідомили   терористи, Пореченков погодився на пропозицію постріляти з великокаліберного кулемета «Утес». При цьому він цілився в сторону позицій українських військових. Після цього  відомий актор ще довго фотографувався з терористами на руїнах аеропорту.

«Пальнем, а там – пристріляємось», – радять терористи Пореченкову. Відзначимо, що незабаром після появи цього відео активісти в соціальній мережі Twitter запустили твітшторм # УголовноеДелоНаПореченкова.

Як  заявив  міністр  МВС  Арсен  Аваков, проти  Михайла  Пореченкова  буде порушена кримінальна  справа. Актору   заборонять в’їзд в Україну, і він буде оголошений у розшук,  зазначив  Аваков на своїй сторінці в Facebook.

“Потім суд – розшук – подивимося як буде їздити в Європу “, – повідомив міністр.

Нагадаємо, відомий російський актор Михайло Пореченков відвідав самопроголошену «ДНР», щоб показати фільм «Піддубний», в якому він зіграв головну роль. Раніше  артист  заявляв, що хвилюється за  “Новоросію” і  мріє  зіграти “ополченця”.

 

 

Джерело: Патріот України