У анексованому Криму російський "Генбанка" відключить банкомати в ніч на 5 грудня "через загрозу DDoS-атаки на фінустанови Росії".

Про це повідомляє Корупція.Інфо

"Керівництвом Генбанка ухвалено рішення про тимчасове відключення мережі банкоматів банку. Відключення відбудеться з 21:00 4 грудня до 9:00 5 грудня (за моск.часом). Причина – готується DDoS-атака на банківську систему РФ, за інформацією спецслужб Росії. Блокування пристроїв буде здійснено з метою запобігання несанкціонованих транзакцій і втрати клієнтами своїх коштів", – йдеться у повідомленні. 

Уточнюється, що зняття готівки можливе у банкоматах інших банків, а безготівкові операції по картах "Генбанка" можна здійснювати у повному обсязі.

"Генбанк" перебуває у "чорному" списку санкцій США через незаконне приєднання Криму до РФ. За підсумками першого кварталу 2016 року "Генбанк" посідає 150 місце за розміром активів.

У серпні 2015 року Радмін Криму та "уряд" Севастополя увійшли до складу засновників "Генбанка", та отримали безкоштовно по 25% у статутному капіталі банка. У жовтні 2016 року уряд Севастополя скасував рішення попереднього глави міста Сергія Мєняйла про безоплатну передачу 25% акцій у власність Криму.