Російський військовий експерт Павло Фельгенгауер розповів про те, що за війну на Донбасі Росія може отримати нафтове ембарго.


Про це Фельгенгауер написав у своїй колонці в "Новій газеті", передає Корупція.Інфо

За словами Фельгенгауера, у відповідь на дії Росії на Донбасі Захід зміцнює трансатлантичну солідарність.


"Всіляко зміцнивши трансатлантичну солідарність спільної оборона від загального ворога, Захід буде прагнути не воювати, а виснажувати Росію заборонами на трансферт передових технологій, матеріалів і комплектуючих подальшим обмеженням руху капіталу та інвестицій, можливої торгової блокадою. Без російського газу Європі поки важко зовсім обійтися, а без нафти — легко. Нафту, газ — основа російської економіки і бюджету", — зазначив військовий експерт.
 
"Поінформовані джерела стверджують, що проект нафтового ембарго, заморожування фінансових транзакцій, пов'язаних з російської нефтеторговлей, і відключення від системи переказів SWIFT основних російських держбанків вже підготовлені і будуть введені в разі серйозного нового річного загострення боїв на Донбасі. Трильйони, витрачені на переозброєння, 40 нових російських ядерних ракет, масовий оборонний ентузіазм і нові багатотисячні раптові вчення цю загрозу відобразити не зможуть, швидше, тільки нашкодять", — підкреслив Фельгенгауер.