Автомобілі "гуманітарної колони" МНС Росії прибули до пунктів призначення в Донецькій і Луганській областях, передає прес-служба МНС РФ.

Вказано, що маршрут до пунктів пропуску пройдений без затримок.

На шляху прямування колона МНС Росії розділилася на дві частини. Одна з них прибула на пункт пропуску "Донецьк", друга – на "Матвіїв-Курган", де "вантаж пройшов митне оформлення в суворій відповідності з міжнародним законодавством", додали у МНС РФ, зазначивши, що колона перетнула українсько-російський кордон.

"Всі заходи на пунктах пропуску здійснювалися в присутності представників митної і прикордонної служб України. Автомобілі МНС Росії заїжджали на контрольно-пропускний пункт з відкритим заднім пологом кузова. Перевірку пройшли не лише техніка, але супровідні документи на гуманітарний вантаж", – вказали у російському відомстві.

Повідомляється, що після завершення всіх процедур в цілому більше 70 автомобілів з "гуманітарним вантажем" загальною масою понад 600 тонн продовжили рух в пункти розвантаження Донецької і Луганської областей. Основна маса вантажу – це продукти харчування, предмети першої необхідності, медикаменти і навчальна література, запевнили у МНС РФ.

Як зазначається, наразі на складах починається розвантаження.

"Весь вантаж розподілено між населенням Донбасу. При розвантаженні присутні представники "органів місцевого самоврядування", які в подальшому розподілять гуманітарну допомогу по соціально-значимих об'єктах Донецької і Луганської областей", – сказано у повідомленні.

Після закінчення розвантаження всі автомобілі попрямують назад в Ростовську область РФ, додали у відомстві.