Відомий російський бізнесмен Євген Чичваркін вважає, що вбивство журналіста Павла Шеремета в центрі Києва має зв’язок з найогиднішою бандою, яку очолює президент Росії.

"Вчора відбулися дві страшні речі, причому друга набагато страшніше", – написав Чичваркін у своєму Facebook, передає Корупція.Інфо.

Набагато страшнішим за вбивство Шеремета він називає виправдання судом присяжних у Росії "приморських партизанів". Мова йде про угруповання, учасники якого раніше були визнані винними у скоєнні тяжких злочинів проти співробітників російського МВС в Приморському краї.Незважаючи ні на що, ці люди, по суті, легалізували помічників вбивць ментів, тому що нормальна російська людина розуміє, що всі частини правоохоронної системи – МВС, ФСВП, ФСБ, а також прокуратура і СК – є гілками наймогутнішої і найогиднішої банди у світ, головою якої є Путін,
– пояснив Чичваркін.

Саме в інтересах цієї банди, за його словами, і вбили в центрі Києва Павла Шеремета.

"У самому центрі Києва ця банда, або ті, хто діє в її інтересах, вбивають білорусько-українсько-російського журналіста, страчують прилюдно, голосно, так само як Нємцова, так само як Литвиненка, і вранці того ж дня звичайні, пристойні російські громадяни виправдовують вбивство інших членів путінської банди", – написав Чичваркін.