ab53b0c2c69a80177cf00c274d09c9751429605261

Лідер Радикальної партії, нардеп Олег Ляшко грубо прокоментував некоректні вислови глави МЗС РФ Сергія Лаврова щодо державного устрою України. Ляшко назвав Лаврова «російським міністром з конячою мордою». Народний обранець обурився відсутністю офіційної реакції з боку українських дипломатів.

Про це Ляшко заявив, сьогодні, 21 квітня, під час сесії Верховної Ради, повідомляє ІА Корупція Інфо

Політик вважає зверхні заяви Лаврова втручанням у внутрішні справи України. На його думку, вони принижують українців.«Російський міністр з конячою мордою Лавров розказує нам, про що Україні заїкатися, а про що ні, а вище керівництво нашої держави покірно мовчить. Якби я був Президентом, Лавров сам би у мене почав заїкатися після таких заяв», – написав народний обранець у соцмережі.

Напередодні глава Міністерства закордонних справ Російської Федерації Сергій Лавров заявив про те, що після прийнятих законів декомунізації, Україні не варто навіть «заїкатися про унітарність».

«Чого вартий пакет законів про декомунізацію і героїзацію фашистських поплічників! Як можна після цього навіть заїкатися про те, що Україна буде тільки унітарною державою? Як на сході України люди будуть прославляти бандерівців? Ніколи цього не буде», – сказав він.