груз200

Зі Сходу України у російську глибинку у місто Орськ Оренбурзької області приїхав черговий «вантаж 200» з тілом найманця і терориста Олександра Житіньова.

Про таку новину повідомляє Корупція.інфо з посиланням на «Преса України».

Зазначимо, що російський терорист Житіньов загинув у чужій для нього країні ще в кінці січня 2015 року, але тільки через два місяці виключно силами і коштами його сім'ї його тіло було доставлено в рідне місто.

Рідні терориста поскаржилися місцевим журналістам, що російська влада навідріз відмовилися допомагати їм у справі перевезення тіла з Донбасу в Оренбурзьку область.

«На жаль, допомагати нам у пошуках ніхто з можновладців не став. Все довелося робити самим і за свій рахунок. В Україну вирушили сестра Олександра зі своїм чоловіком і другом сім'ї. Кажуть, одразу ж впізнали тіло, а поспілкувавшись з тими, хто збирав трупи з полів бою, дізналися, що Олександр встиг вибратися з підбитого танка, але потім потрапив під мінометний вогонь. На Донбасі, за словами родичів, Олександр пробув 3 місяці. За весь цей час отримав 150 доларів», – повідомляють у соцмережах родичі загиблого російського найманця.

Повертаючись до похорон, зазначимо, що проводити Олександра в останню путь прийшли тільки самі близькі та рідні.

З представників російської армії та влади не прийшов ніхто.

Варто відзначити, що в кінці січня 2015 року паспорт Житіньова був знайдений українським військовим, який і виклав його фото в мережу інтернет, заявивши, що власник російського паперу мертвий.

Долею орчанина зацікавив і російський телеканал «Дощ». Федеральні журналісти приїхали в Орськ, а потім підготували спеціальний репортаж. Потім в Орськ приїжджали і американці – кореспонденти видання Los Angeles Times Сергій Лойко і Керол Вільямс.