Кореспондента російської інформагенції "РИА Новости" Дмитра Виноградова, який прибув в Туреччину, щоб висвітлити теракт в аеропорту імені Ататюрка, вислали назад до Москви.

Виявилося, що він фігурує в списку осіб, яким заборонили в'їзд в Туреччину, повідомляє інформагенція "РИА Новости", передає Корупція.Інфо.

За словами журналіста, він приїхав до Туреччини, щоб висвітлити наслідки терактів в стамбульському аеропорту. Під час проходження прикордонного контролю в стамбульському аеропорту імені Сабіха Гекчена йому сказали, що його прізвище фігурує в списку осіб, яким заборонений в'їзд в Туреччину.

Виноградову видали документ, в якому причиною відмови зазначено "заборона на в'їзд". Журналіста відправили рейсом до Москви.

У міжнародному аеропорту Стамбула імені Ататюрка 28 червня троє смертників підірвали на собі вибухові пристрої. За словами очевидців, один з терористів спочатку відкрив безладний вогонь з автомата Калашникова, а потім підірвав себе. У скоєнні теракту підозрюють прихильників "Ісламської держави".

За останніми даними, під час терактів в Стамбулі загинули 43 осіб, зокрема, 13 іноземців, 239 осіб поранені.