Народного депутата від Блоку Петра Порошенка Сергія Лещенка 6 вересня, ввечері, помітили в літаку, вирушав рейсом на Тбілісі.
Про це у Верховній Раді України заявив нардеп від "Народного фронту" Павло Пинзеник в ході відеотрансляції ранкового засідання в парламенті каналом "112 Україна".

Під час свого виступу політик зазначив, що багато фігурантів гучних розслідувань "розбігаються як таргани" після того, як потрапляють в поле зору громадськості та правоохоронних органів.

Говорячи про необхідність чиновників високого рангу декларувати актуальну інформацію про свої доходи, Пинзеник нагадав про Кримінальний кодекс, ст. 214 якого кваліфікує такі дії як злочин. Нардеп підкреслив, що Національне антикорупційне бюро України має більш активно працювати в цьому напрямку.

Як повідомляв "Обозреватель", відомий в минулому журналіст-розслідувач Сергій Лещенко придбав квартиру площею 192 квадратних метра в новобудові в центрі Києва.
Раніше Лещенко був помічений у відділенні "Ощадбанку Росії" в центрі Києва.
Відзначимо, що в інтернет потрапили документи на покупку квартири Лещенко, в яких зазначено, що гроші – 7,5 млн гривень – були сплачені з рахунку в Ощадбанку РФ, а супутниця нардепа, заради якої той нібито придбав житло, не згадується взагалі.