Відома українська блогер-мандрівниця Валерія загинула в страшній ДТП в Таїланді. Про це повідомила в Instagram її близька подруга Анна Токарєва.

«2 серпня з нами не стало моєї близької подруги, вірного друга, турботливої дочки, чудесної дитини, чуйної, доброї, життєрадісної людини, Лери. Відбулася смертельна аварія в провінції Surat Thani », – йдеться в пості.

Токарєва зазначила, що зараз йде збір грошей на те, щоб доставити тіло Валерії в Україну, щоб рідні і близькі могли попрощатися з нею.

 

Посмотреть эту публикацию в Instagram

 

Никогда не могла подумать что буду писать что-то подобное… Но 02.08.20 с нами не стало моей близкой подруги, верного друга, заботливой дочери, чудесного ребёнка, отзывчивого, доброго, жизнерадостного человека, Леры Произошла смертельная авария в провинции Surat Thani. Сейчас нам необходимо доставить тело на родину, в Украину, к родителям. Многие были знакомы с Лерой лично… Друзья, пожалуйста, давайте поможем семье 🙏 телефон сёстры Леры для связи +380 (67) 103 38 53 Реквизиты тайского банка: Krungsri bank 465-1-43665-8 Sberbank 4274278062261303 Anna Tokareva P.S Покойся с миром дорогая наша Лерочка 🙏 I never thought that I would write something like this. But on 02.08.20 my close friend, faithful friend, a caring daughter and sister, kind, cheerful person, Lera past away in a tragic accident in Surat Thani province. Now we need to deliver the body to her homeland Ukraine Many were personally acquainted with Lera … Friends, please, let’s help the family 🙏 Sister Lera’s phone number for communication +380 (67) 103 38 53 P.S. Rest in peace our dear Lerochka Thai bank account: Krungsri bank 465-1-43665-8 Sberbank 4274278062261303 Anna Tokareva. @ya___lerochka #thailand #phuket

Публикация от Анюта (@white_angelsss)

Користувачі з посиланням на знайомих загиблої пишуть, що Валерія дуже боялася їздити на мотоциклах і мопедах і не вміла управляти такими видами транспорту. У зв’язку з цим вони припускають, що дівчина була пасажиркою, коли мопед врізався в перешкоду, а водій зник з місця події, злякавшись відповідальності за подію.

В акаунті Валерії багато фотографій з місць відпочинку на Балі, Ібіці, Майорці, Туреччини, В’єтнамі, Франції. У коментарях до постів користувачі висловлюють співчуття родині загиблої.