Майк Х’юз на прізвисько Божевільний Майк розбився при спробі здійснити політ на саморобній паровій ракеті. Її запуск був проведений в Каліфорнії для зйомок передачі на каналі Science Channel

Американець Майкл Х’юз, відомий на прізвисько Божевільний Майк, розбився при спробі здійснити політ на саморобній ракеті. Про це повідомляється в Twitter телеканалу Science Channel.

Запуск був здійснений в рамках зйомок випуску передачі Homemade Astronauts, яка виходить на каналі, зазначає Space.com. Х’юз намагався піднятися на ракеті, яка працює на паровому двигуні, на висоту 5 тис. aутів (1,5 км).

«Його мрією було здійснити цей запуск, і [команда] Science Channel перебувала на місці для того, щоб відобразити ц. подорож», – йдеться в повідомленні телеканалу.

Літальний апарат був запущений 22 лютого в пустелі біля міста Барстоу в Каліфорнії. Як повідомляє CNN з посиланням на заяву шерифа округу Сан-Бернардіно, влада підтвердила загибель людини після того, як ракета зазнала аварії, але в своїй заяві не згадали ім’я Х’юза.

Відео запуску і краху ракети опубліковано в Twitter журналіста Джастіна Чепмана. Він заявив TMZ, що Х’юз загинув.