В Офісі Президента повністю провалили комунікацію з медіа і соціальними мережами, а робота з журналістами ведеться вибірково і тільки з кишеньковим пулом.

Так принаймні вважає тг-канал “Резидент”.

“Красиві відосіки вже не працюють, а хвиля негативу і розчарування росте з кожним днем, що сильно б’є по рейтингу влади. Потрібно міняти концепцію роботи з медіа, але в оточенні Президента немає фахівців здатних працювати з інформаційними потоками. Основна мета функціонерів зайняти хороше місце в структурі влади і розкрадати бюджет, а не займатися рутинною роботою.

Злив відео з Новорічним привітанням і негативна реакція соціальних медіа тільки підтверджують кризу в команді Зеленського. В Офісі Президента відсутня стратегія і планування елементарних процесів, що викликає нерозуміння у людей про роль Президента “, – йдеться в повідомленні каналу.

Зараз же після такого провалу, в ОП почалася чергова кампанія з пошуку джерел зливів в телеграм-канали. Про це пише “Сплетница”.

“Президент зажадав від силовиків надати інформацію про бенефіціарів політичних телеграм каналів, а працівників ОП жорстко попередили, що за будь-який злив звільнення і кримінальні справи”, – говориться в повідомленні.