Народний депутат Надія Савченко приїхала з візитом на військовий завод "Форт" у Вінниці і продемонструвала блатні замашки. Але на держпідприємство її так і не пустили.

Про це повідомив активіст Мирослав Олешко в Facebook.

У будівлі заводу вона з'явилася в чудових картатих штанях і вирішили покурити, чекаючи, що її пропустять на режимний об'єкт. Після нардеп загасила недопалок об каблук черевика, передає Корупція. інфо

Але в Вінниці на неї чекав гарячий прийом бійців АТО. Нардепа зустріли, як "личить зрадникові".

"Савченко намагалася пролізти, перебравшись через паркан на збройовий завод "Форт". А потім поїхала в суд захищати жінку, яка кинула людей на квартири. Свідки стверджують, що суд був прикриттям. Або Савченко навіть не розуміла, на який суд їй йти і кого захищати", – написав активіст.

Бійці АТО запитували, для чого їй знадобилося пройти на завод "Форт" і звинуватили її у веденні переговорів з ворогом. Але Савченко залишила питання без відповідей і запропонувала все викласти в письмовому зверненні.

"Ми не знаємо, чиїм депутатом вона є. Від спільноти бійців АТО Вінниці ми відзначаємо, що на такий об'єкт як "Форт" ми її не пустимо. І протистояти їй буде не тільки міліція, а й хлопці, які воювали", – заявили бійці АТО.

Нагадаємо, раніше повідомляли, громадська організація "РУНА", одним із засновників якої є народний депутат Надія Савченко, виключила її зі своїх лав.