Популярний український шоумен і телеведучий Сергій Притула, який йде в Раду з партією «Голос», опублікував в соцмережі фото разом з музикантом і главою партії Святославом Вакарчуком у себе вдома.

"У нашому домі завжди раді гостям. Саме цього пригощали" корисною "вечерею (потім були ще деруни :)). Чудове завершення насиченого дня в Тернополі! І не кажіть мені потім, що Вакарчук не був у Збаражі :)))) !!! ", – прокоментував фотографію артист.

Користувачі соцмережі почали бурхливо обговорювати знімок Притули з Вакарчуком. Багато в досить грубій формі висловлювалися з приводу рішення шоумена йти в політику, тим більше з партією Вакарчука.Деякі коментатори зазначили, що перестали поважати Притулу після цього.

Нагадаємо, раніше Притула заявив, що йде в політику. Телеведучий намірився балотуватися до Верховної Ради в складі «Голосу», щоб «бути корисним цій країні і людям».

Своє рішення Притула пояснює просто: «Хочу, щоб мої діти жили і працювали в цій країні». І запевняє, що в списку партії немає ні колишніх депутатів, ні лобістів інтересів олігархів, а є юристи, економісти, волонтери, військові та багато інших людей – фахівців в різних сферах – які дійсно можуть принести країні користь.

Більш того, Сергій попросив поставити його на 30 місце в списку, хоча Вакарчук пропонував йому першу десятку: «Це наша з вами угода, – пояснює телеведучий. – Щоб я потрапив до парламенту, партія повинна набрати трохи більше 10%, так що йдіть і голосуйте ».