савченко

У середу Мосміськсуд розгляне скаргу захисту народного депутата України, члена ПАРЄ Надії Савченко на відмову російського правосуддя надати їй дипломатичний імунітет.

Про це повідомив адвокат Савченко Микола Полозов, передає Корупція.Інфо з посиланням на Еспресо TV.

"Засідання почнеться у Мосміськсуді в середу об 11:30. Це скарга на рішення судді Карпова, який відмовився задовольнити нашу скаргу на відмову слідчого Маньшина змінити Надії Савченко запобіжний захід у зв'язку з імунітетом делегата ПАРЄ, що є в неї", – пояснив Полозов.За словами адвоката, це засідання і його підсумки необхідні для подальшого оскарження відмов російських судів і слідства у визнанні міжнародного імунітету Савченко.

"Ми й далі говоритимемо про правові підстави імунітету Надії Вікторівни, а також про кримінальне переслідування осіб, які коять злочини щодо Савченко", – зазначив Полозов.

Савченко, яка обрана народним депутатом України і стала членом ПАРЄ, звинувачується російським слідством за статтями "вбивство" і "замах на вбивство".

Українка заперечує всі звинувачення. В дійсності влітку минулого року терористи захопили її в полон і перевезли через кордон до Росії, після чого передали російським силовикам.