“Єдиний шлях” до перемоги України у війні – остаточне знищення окупантів

Щоб перемогти Росію у війні, українським захисникам необхідно знищити наземні війська супротивника. Тільки в такий спосіб вдасться звільнити тимчасово захоплені території.

Про це повідомив австрійський військовий аналітик Том Купер у одному з інтерв’ю. Крім того, він підкреслив, що українським воїнам уже вдавалося знищити стратегічно важливі сили ворога.

До всього експерт зазначив, що якщо Україна знищить угруповання російських військ у Херсоні та Запоріжжі, “Крим тоді впаде сам”.

“Росіяни будуть знищені. Щоб змусити росіян піти з якоїсь території, ви повинні їх знищити. Секретом вашого успіху в Київській та Чернігівській областях стало знищення їхніх наземних сил, їхньої логістики… Це не весело, але єдиний спосіб виграти війну – вбивати людей”, – резюмував він.

Додамо, що Збройні сили України переходитимуть у наступ по всій лінії фронту. Ця тактика дуже добре працює й відрізняється від тієї, яку ведуть російські окупанти.

Про це повідомив військово-політичний оглядач групи “Інформаційний спротив” Олександр Коваленко. Він запевнив, що у війні з росією ЗСУ успішно продовжують застосовувати тактику “тисячі порізів”.

Водночас Коваленко розповів, що контрнаступ по всій лінії фронту не передбачає використання ресурсу Збройних Сил України виключно у наступу.

Це використання ресурсу для знищення російських військових об’єктів, тилових і передових, і створення умов для того, щоб вони постійно передислоковували свої сили та засоби, намагаючись якось компенсувати ці втрати, – сказав військовий оглядач.

Він також зауважив, що зараз загарбники мають досить серйозні проблеми як із силами, так уже й із засобами. Ще на початку повномасштабного вторгнення росії в Україну багато хто казав про те, що це війна на виснаження. Йдеться власне про виснаження росії, адже у неї значно більший ресурс, ніж у України. А наші міжнародні партнери тоді не могли надати рівноцінного ресурсу ЗСУ, оскільки їхнє виробництво не працювало в такому форматі.

Тому більш ніж 80% дій Збройних Сил України – це була оборона на виснаження російських окупаційних підрозділів. Ми бачимо, як тактика це дуже добре працює, – заявив Коваленко.

Крім того, зараз, за словами військового оглядача, ми бачимо її продовження, але тепер використовується вже 80% оборони. Цей показник зменшується, тому що контрнаступальні дії мають уже не 20%, а значно більше.

Водночас, як повідомляє директор інформаційно-консалтингової компанії Defense Express Сергій Згурець, перекидання російських сил на нашу територію частково будуть підсилювати бойові дії на Донеччині, а також стануть резервом для підтримки активності на Півдні

“Якщо говорити про очікування активізації дій РФ і зважити на брифінг начальника Головного оперативного управляння Генштабу ЗСУ Олексія Громова, то він зазначив про активізацію бойових дій на Донеччині та спроби противника вийти на адміністративні кордони Донецької області до 15 вересня, також на перекидання сил того ж 3-го армійського корпусу та частин російської армії з Бєлгородської області, що за оцінкам нашого Генштабу пов’язано з посиленням активності на Донеччині”, – зазначив військовий експерт.

Сергій Згурець додав, що так само перекидання російських сил з Криму на нашу територію частково будуть підсилювати бойові дії на фронтах 

“Утримання правого берега Дніпра для російського угрупування надзвичайно важливо як і утримання Херсонської області, які є суходільним містком для виходу ворога до Чорного моря, також дасть йому можливість утримувати та відсікати Україну від чорноморської акваторії. Я думаю, що головні дві ділянки, де будуть прикладатися суттєві зусилля з обох сторін у бойових діях – це Донеччина у довгостроковій перспективі та битва за Херсонщину у середньостроковій”, – підсумував Згурець.