За сімнадцять днів широкомасштабного вторгнення російської федерації 31 батальйонно-тактична група її армії, що діяла на території України, втратила боєздатність. Про це повідомили у Генштабі Збройних сил України.

«За результатами бойових дій більшість підрозділів збройних сил РФ, що мали безпосередній вогневий контакт з підрозділами Збройних сил України, деморалізовано, морально-психологічний стан особового складу продовжує знижуватися, фіксуються випадки здачі в полон окремими групами. Протягом останніх трьох діб спостерігається рух малих груп дезертирів противника у напрямку державного кордону. Ворог відчуває велику проблему з комплектування резерву», – заявили у Генштабі вранці 12 березня.

Генштаб інформує, що вже понад два тижні оборонні сили України «стримують наступальну операцію збройних сил РФ на всіх напрямках», ворог не зміг досягнути успіхів у жодному з напрямків та не реалізував поставлені кремлем задачі.

«Противник у Поліському, Сіверському, Південнобузькому операційних районах, має великі втрати у живій силі та техніці, зупинений і намагається закріпитись на раніше захоплених рубежах. На Донецькому напрямку під час спроб просунутися вперед окупанти отримали гідну відсіч від українських захисників та були зупинені на окремих напрямах, на решті – ворог суттєво зменшив темпи просування», – заявили у Генштабі.

Також Збройні сили України в бойових діях за останню добу знищили щонайменше 266 осіб особового складу російської армії. Окрім того, за даними Генштабу, загарбницькі військова також втратили за вчора, 11 березня, 18 танків, 60 ББМ (бойових броньованих машин), дві одиниці артилерійських систем, дві РСЗВ, два засоби ППО.

Загальні бойові втрати російських військ від 24 лютого до 11 березня, за оприлюдненою інформацією Генштабу, орієнтовно склали понад 12 тисяч осіб, 353 танків, 1165 бойових броньованих машин, 125 артилерійських систем, 58 РСЗВ, 31 засоби ППО, 57 літаків, 83 гелікоптерів, три кораблі/катери.