Українського журналіста Василя Апасова побила охорона клубу, в якому святкував свій день народження народний депутат Мустафа Найєм, передає Корупція.Інфо

Популярне: Про що вона собі думала? Правоохоронці затримали жінку, яка відправляла дівчат на Кіпр працювати повіями

Про це свідчить пост потерпілого в соцмережі Facebook.

"Мене побила охорона біля клубу Master Club, де святкував день народження Мустафа Найєм. Відгукнувшись на заклик Мустафи, який кликав усіх до закладу Майстер Клаб на свій День Народження, ми прийшли і зустріли опір охорони. Ми відразу зрозуміли, що ми – небажані гості, проте люди, у яких був бейдж охорони повелися агресивно. Вони просто закрили нам вхід, не змогли пояснити причину і навіть не змогли пояснити, що саме вони охороняють. Коли я став записувати те, що відбувається на телефон, один з охоронців (саме такий бейдж у нього був – "Охоронець Ігор") вихопив телефон у мене з рук, після чого нам почали наносити удари. Після бійки мені вдалося вихопити телефон назад, відео з якого буде опубліковано", – написав журналіст.
Також в мережі з'явилося відео, на якому видно, як охоронець тримає в руках чужий телефон і матюкає Апасова.


Увага! На відео присутній нецензурна лексика!

Інцидент прокоментував і сам Мустафа Найєм, зазначивши, що це не була його особиста охорона і він не повинен відповідати за їх дії.