В Офісі Президента всі схвильовані зростаючим антирейтингом Президента, але виправдовують себе «важким роком» (коронавірус, світова криза), а також звинувачують олігархів, які вступили в кулуарну змову проти Зе-команди і розхитують ситуацію в країні, адже всім групам впливу вигідний слабкий нестійкий правитель, який буде більш поступливим при «торгах».

Про це повідомляє тг-канал “Легітимний” з посиланням на власні джерела на Банковій.

“Джерело також вказує, що в Офісі Президента всі впевнені і переконують Зеленського, що в 2021 році їм вдасться стабілізувати рейтинги через переможні кейси, які зараз опрацьовуються в ОП.

Поставлено завдання далі популяризувати велике будівництво, яке покращує інвестиційний клімат в країні, а також показати на кейсі «великого розпродажу держ. активів », що до нас йдуть іноземні інвестиції. Також Зеленському обіцяли на початку 2021 року гучні корупційні справи, які нарешті покажуть, що «весна прийшла» і «садити» почали (хоча це тільки обіцянки). Сюди варто додати запуск грального бізнесу, який дасть вливання в бюджет і зменшить «чорний ринок азартних ігор» (на думку тих же експертів ОП) “, – йдеться в повідомленні каналу.

Нагадаємо, згідно з опитуванням соціологічної групи “Рейтинг”, діяльністю Зеленського незадоволені 65% українців, при цьому задоволені роботою президента 32% опитаних.

За ідею відставки президента і призначення дострокових виборів глави держави респонденти не підтримують (58%), підтримують (39%).

Роботою голови Верховної Ради Дмитра Разумкова задоволені 30%, незадоволені – 51%, не змогли оцінити – 19%. Діяльністю прем’єр-міністра Шмигаля задоволені 16%, незадоволені – 65%, не змогли оцінити – 18%.

Роботою уряду і парламенту громадяни задоволені менше – майже 80% дали негативні оцінки, і тільки близько 12% – позитивні.

Ідею розпуску парламенту і дострокові перевибори підтримують більше (58%), ніж не підтримують (39%). Ініціативу відставки уряду підтримують 60% опитаних, не підтримують – 35%.