Розкішний автомобіль замість гробу: Похорони цього чоловіка приголомшили Мережу

12/06/2018     Автор: Катерина Гук
Розкішний автомобіль замість гробу: Похорони цього чоловіка приголомшили Мережу

Нігерієць на ім'я Азубуіке поховав свого батька в новому автомобілі замість труни. Про це повідомляє The Daily Mail., передає Корупція.Інфо

Багатий син вирішив купити для цих цілей нову BMW за 66 тисяч фунтів стерлінгів (близько 2,3 мільйона гривень) з місцевого автосалону. Азубуіке ще за життя батька обіцяв подарувати йому "швидкий" автомобіль, проте не встиг. Тому він захотів вшанувати пам'ять родича незвичайним способом.

Фотографія з похорону отримала вірусну популярність і швидко розійшлася по соцмережах: багато користувачів вперше бачили, щоб замість труни в землю закопували розкішний позашляховик з тілом всередині. Проте деякі користувачі мережі були обурені тратою величезних грошей заради похорону. На їхню думку, такою сумою можна було розпорядитися набагато краще.

Популярне: "Збільшаться вже в липні": Нові пенсії і прожитковий мінімум. На скільки зростуть виплати, та що потрібно знати

"Якщо ви добре заробляєте, купіть машину батькам, поки вони ще живі, і поховайте їх в пристойній труні. А це просто дурні хвастощі", – заявили коментатори з Нігерії. Інші назвали Азубуіке божевільним егоїстом.