Стало відомо ім’я затриманого заступника міністра оборони, передає Корупція.Інфо

Популярне: “Нам пох*й, ми “труповозка”: Як працівники “медичної” допомоги на зупинку без виклику реагували

За підозрою в корупції НАБУ затримало генерал-лейтенанта Ігоря Павловського.

На сайті Міноборони зазначено, що Андрій Павловський отримав звання генерал-лейтенанта 23 серпня 2015 року. А з 8 квітня 2015 року обіймав посаду заступника міністра оборони України.

Народився Павловський в 1964 році в Миколаївській області. На військовій службі з 1983 року. Службу проходив на різних посадах: командира взводу, роти, заступника командира батальйону, начальника штабу – заступника командира батальйону та інше.

З 2012 – по 2014 рік був начальником штабу на посаді першого заступника командира 8 армійського корпусу Сухопутних військ Збройних Сил України.

З січня 2014 року – по квітень 2015 був начальником Тилу Збройних Сил України. Після був призначений на посаду заступника міністра оборони.У декларації за 2016 рік Павловський зазначив, що на рахунку в банку у нього 80 тисяч гривень. Володіє авто марки Fiat, 1994 року випуску. Квартири в Києві немає, вказав лише житлоплощу в Житомирі.

Нагадаємо, сьогодні НАБУ затримали заступника міністра оборони, якого підозрюють в розтраті державних грошей на суму понад 149 млн гривень.

Також разом із заступником міністра був затриманий директор Департаменту державних закупівель та постачання матеріальних ресурсів Міноборони Володимир Гулевич.

Гулевич в декларації вказав, що в 2015 році отримав дохід у вигляді 200 тися гривень зарплати і 330 тисяч гривень за продане майно. У банку тримав 65 тисяч доларів.

Найєм у себе на сторінці в Facebook розповів, що затриманий Ігор Павловський – одногрупник чинного міністра оборони Степана Полторака, разом з яким вони в 1997-му закінчили Військову Академію збройних сил України. Затриманий глава департаменту держзакупівель МОУ Володимир Гулевич був заступником Павловського, коли Павловський був начальником Служби тилу ЗСУ".