Герцогиня Кембриджська Кейт Міддлтон, яка недавно проігнорувала Меган Маркл і принца Гаррі під час служби в Вестмінстерському абатстві, перестала носити обручку.

Раніше, цей перстень належав покійній принцесі Діані. На представлених фото 38-річна Кейт зображена в своєму хоум-офісі в костюмі Marks & Spencer рожевого кольору і без обручки з сапфіром.

Нагадаємо, розрив принца Гаррі і Меган Маркл з королівською родиною і їх переїзд до Канади надав серйозний вплив на емоційний стан Кейт Міддлтон.

Як повідомляє видання Us Weekly, герцогиня Кембриджська дуже сумує за Гаррі,за тим тісним зв’язком, який завжди був між ними. Вона боїться, що вони ніколи більше не будуть близькі.

За зачиненими дверима вона часто плаче через що виникла між ними дистанція – як в буквальному, так і в переносному сенсі. Кейт, її чоловік принц Вільям і його молодший брат довгий час були нерозлучним тріо – до тих пір, поки Гаррі не одружився.

Крім того, через «відставки» герцога і герцогині Сассекському інші члени сім’ї змушені більше працювати, щоб компенсувати їхню відсутність. Навантаження на герцога і герцогиню Кембриджських різко зросло.