Окупанти "дуже добре розуміють" мову "української зброї", зазначив Сергій Наєв. 

Із російськими військовими, які беруть безпосередню участь в агресії Російської Федерації проти України, кожен день ведеться «розмова мовою української зброї».

 Як заявив командувач Об’єднаних сил генерал-лейтенант Сергій Наєв в інтерв’ю «Голосу України», цю мову окупанти «дуже добре розуміють».

«А від себе особисто, як офіцер, я хочу додати, що ті російські військові, хто нишком перевдягнувся у форму, яку носять найманці 1-го та 2-го армійських корпусів російсько-окупаційних військ, і почали обстрілювати мирні населені пункти, жінок, дітей, людей похилого віку, – не мають права називатись військовими. Бо бути військовим – це значить мати честь, совість… мужність. Бути готовим захищати свою рідну землю до останнього подиху, а не жадати чужої, мирної землі. Тоді це не військовий, а мародер, злочинець», – зазначив Наєв у відповідь на прохання журналіста сформулювати своє звернення до російських військових, які воюють на Донбасі.

Варто зазначити, що Українська сторона відновила роботу пункт пропуску "Золоте" на лінії розмежування, що на Луганщині. За зміну там можуть перетнути 1,5 тисяч автівок.

Щоправда, російська окупаційна адміністрація зі свого боку блокує роботу автомобільного пункту пропуску. Ватажки так званої "ЛНР" не надають гарантії безпеки людям, які перетинатимуть лінію розмежування. Таким чином вони погіршують гуманітарну ситуацію в регіоні. 

Командувач операції Об'єднаних сил Сергій Наєв сказав: "Окупаційна влада вкотре довела ворожість своїх намірів, нехтування принципів і моралі гуманітарного права, не дозволивши і не підтвердивши режим тиші для забезпечення безпечного перетинання лінії розмежування в районі пункту пропуску "Золоте".

А Юрій Клименко, заступник голови Луганської ОВЦА, сказав: "На території Луганської області жодного автомобільного пункту пропуску. Тому для мешканців області дуже важливо отримати хоч один такий пункт пропуску. І ми готові його відкрити вже 3 роки. Але, на жаль, ми цього зробити не можемо. Тому що окупаційна влада робить усе, щоб цього не допустити".