Шляхом до світу в Україні є припинення роботи тієї влади, яка бачить війну як свій заробіток, як прикриття від народу для здійснення злочинних дій, передає Корупція.Інфо.

Популярне: Ось це новина !!! Гройсман розповів, що зроблять з Саакашвілі, коли він приїде до Києва

Політик зазначила, що з перших днів війни на Донбасі ні в якому разі на всіх рівнях не можна було забувати про Будапештський меморандум.

"Ми зобов'язані будемо почати масштабні дипломатичні переговори в світі в межах Будапештського меморандуму, де за столом буде сидіти не терористи, ватажки" ДНР "," ЛНР ", а президенти США, Росії, України і прем'єр-міністр Великобританії", – переконана вона.

Говорячи про такий спосіб припинення війни, як розміщення на Донбасі миротворчої місії ООН, Тимошенко зазначила, що в світі є факти, коли такий крок перетворювався в заморожування конфліктів, що категорично неприпустимо для України.


"Миротворча місія повинна розташовуватися на державній географічної кордоні з Росією, в жодному разі – не на лінії розмежування. Це принципова річ", – підкреслила парламентарій.

Розмови про розташування миротворців по всій території конфлікту викликають у Тимошенко занепокоєння, оскільки вона побоюється, щоб місія не зупинилася на лінії розмежування, перетворивши українські території в сіру зону.

"Ми дуже розраховуємо на те, що миротворча місія повністю демілітарізірует окуповану територію і станеться встановлення миру силами офіційної української влади", – зазначила лідер "Батьківщини".

На її переконання, "важливо, щоб миротворча місія не перетворилася в міфотворчу місію, щоб ці пишні мови не прикривали реальну війну".

Тимошенко також висловила переконання, що реінтеграція Донбасу може бути тільки в мирній ситуації.

"Коли там буде відновлена ​​українська влада, коли туди повернуться українці, які сьогодні, на жаль, змушені бути біженцями", – додала вона.


На думку політика, функції миротворчих сил повинні бути чітко виписані.

"Перше – демілітаризація окупованих територій. Друге – виведення всіх іноземних військ і бандформувань за межі України. І третє – повернення українців на свою землю, взяття під беззаперечний надійний контроль кордону і повне відновлення української влади. Тоді і можлива реінтеграція", – підсумувала Тимошенко.