митниця

Ініційований керівником Одеської обласної державної адміністрації Михайлом Саакашвілі публічний та відкритий конкурс на посаду керівника Одеської митниці сьогодні все таки оголошений Державною фіскальною службою України.

Про таку новину повідомляє «Преса України», передає Корупція.Інфо.

Державна фіскальна служба України офіційно на своїй сторінці в інтернеті оголосила конкурс на заміщення вакантної посади керівника Одеської митниці.

«Державна фіскальна служба України розпочинає прийом документів для участі у відборі кандидатів на посаду начальника Одеської митниці ДФС. Заявки та резюме направляти на адресу [email protected] до 11 вересня 2015 року. Дата та місце проведення відбору буде оголошено додатково, до заслуховування кандидатів буде залучено представників Одеської обласної державної адміністрації та громадськості регіону», – повідомляє прес-служба цього державного відомства.

Цю важливу для Одеської області, та й для всієї України на своїй сторінці у Фейсбуці вже прокоментував керівник Одеської обласної державної адміністрації Михаіл Саакашвілі.

Він висловив задоволення, що його тримісячна боротьба з чиновниками ДФС за оголошення конкурсу все ж увінчалася успіхом.

«Після позавчорашнього засідання Кабміну, керівництво ДФС нарешті, після 3х місячного пручання, оголосило конкурс на посаду керівника одеської митниці. Це дуже запізнілий, але все ж крок в правильну сторону. Одночасно, замість того щоб розібратися із закидами висунутими керівником української митниці Лікарчуком, має намір його звільнити, а за моїми даними, керівник ДФС розпорядився з'ясувати те, звідки потрапили до нас дані про злочинну діяльність і саботажі в ДФС. Я закликаю патріотів всередині ДФС і далі передавати нам інформацію, щоб ми разом змогли поміняти цю порочну систему і домоглися припинення приниження громадян, перенаправити потоки з кишень політиків у бюджет, тобто на пенсії, охорону здоров'я, дороги», – написав Саакашвілі на своїй сторінці у Фейсбуці.