Нові санкції США проти Росії спрямовані на те, щоб усунути від влади президента РФ Володимира Путіна.

Таку думку висловив військовий експерт Олексій Арестович в інтерв'ю сайту "Апостроф", передає Корупція.Інфо.

Популярне:“Набирає нових членів партії”: Як відомий політик у басейні з оголеними “хлопчиками” розважався. Видовище не для слабких 

"Санкції накладені такі і так, що почався зворотний відлік режиму Путіна. Ці санкції спрямовані не на те, щоб показати Росії, що її дії неприйнятні, що потрібно повертатися до клубу цивілізованих держав, а саме спрямовані прямо на те, щоб знести встановлений режим Путіна. Це не попередження, а наступ зі сторони Сполучених Штатів – це дуже хороша звістка для нас. Вони валять путінський режим і його вплив на Європу", – наголосив експерт.


Арестович зазначив, що СРСР із 70-х років, почавши торгувати нафтою і газом в Європі, "виростив купу еліт, магнатів і олігархів, зав'язаних прямо на Росію".

"Подивіться остання заява німецьких лібералів і соціалістів – давайте відсунемо проблему Криму, давайте дамо шанс Росії і знімемо частину санкцій. Це передвиборча кампанія, і вони розуміють, на яких настроях мас треба грати", – пояснив він.

За словами експерта, своїми санкціями американці б'ють європейським елітам цими санкціями, щоб обрушити основне джерело доходу путінського режиму – поставки енергоносіїв у Європу.

"Друга мета санкцій – зламати вічний механізм корупції європейських економічних і політичних лідерів, пов'язаний з угодами з Росією. Це удар по сформованому порядку в Європі. Це важливе геополітичне рішення", – додав він.


Президент США Дональд Трамп підписав законопроект про нові санкції проти Росії. Документ передбачає заходи щодо різних галузей російської економіки, зокрема, проти газопроводу "Північний потік-2".