Житель Підмосков'я, раніше судимий за злочини в сфері статевої недоторканості особи, жорстоко зґвалтував свою падчерку коли їй було всього лише 10 років. Жахливе життя дівчинки тривало довгих три роки, поки та не зважилася про все розповісти своїй матері, передає Корупція.Інфо

48-річна мешканка Орехово-Зуєво 7 років тому познайомилася в продуктовому магазині з елегантним і порядним на перший погляд 49-річним Федором Макаровим (всі імена та прізвища змінені). Юлія виховувала малолітню дочку Яну і працювала в торговій точці, де і відбулася їхня перша зустріч. Жінка втомилася від самотності і через півроку зійшлася з вподобаним їй кавалером. Новоспечений чоловік відразу розповів, що працює різноробочим на м'ясопереробному підприємстві і зізнався, що кілька років відсидів за згвалтування. Він придумав історію, що його кращий друг потрапив в неприємну ситуацію з неповнолітньою жінкою, і йому довелося взяти всю вину на себе. На запитання жінки, для чого він зробив такий благородний вчинок, Федір відповів їй, що його товариш доглядав за хворою матір'ю, і йому ніяк не можна було потрапити за грати.

Популярне: Ось і фінал! Стало відомо скільки років "світить" Зайцевій

За версією слідства, в перший раз Макаров зґвалтував 10-річну Яну три роки тому, коли мати дівчинки була на роботі. Спочатку потерпіла хотіла все розповісти мамі. Але негідник переконав дівчинку, що якщо вона поскаржиться, то її заберуть в дитбудинок, а мати можуть притягнути до кримінальної відповідальності. Після цього Макаров майже щотижня вступав в інтимний зв'язок з дівчиною. Але дитяча психіка не витримала колосальної напруги. 1 лютого у Яни трапилася нервова істерика, і вона як на духу виклала всю правду про своє життя матусі. Та зі сльозами на очах побігла в поліцію і написала заяву.

"В даний час підозрюваний затриманий. Найближчим часом буде вирішено питання про обрання щодо нього запобіжного заходу у вигляді взяття під варту", – розповіла старший помічник керівника ГСУ СК Росії по Московській області Ольга Врадій.