Керуючий військово-морськими операціями ВМС США адмірал Джон Річардсон закликав свою країну перейти до прямого наступу на Росію і Китай.

Таким чином адмірал відповів на питання про можливості США дати відсіч, передає The Business Insider.

На думку Річардсона, Росія і Китай використовують флот для "агресивного захоплення земель, морів і влади", тому США повинні нанести удар першими, пише Обозреватель.

Адмірал наголосив на необхідності терпіння, дипломатії і дотримання правил. Однак при порушенні домовленостей він закликав "зробити перший крок" і "розправитися" з противниками.Популярне: Можна не платити? Газовики розповіли, що робити з вказаним в нових платіжках боргом

Варто нагадати, що раніше повідомлялося про те, що експерт-міжнародник Тарас Семенюк заявив, що головний інтерес Росії в Європі – розчленувати ЄС, знищивши єдність між країнами. Цю стратегію поділяють і США.

"Путін вже давно є сірим кардиналом Європи, він вже давно впливає певною мірою на політику окремих країн ЄС. І очевидно, що він буде це робити далі. Такої же логіки дотримується і Дональд Трамп. Він завжди був проти якихось союзів, об'єднань, конгломератів і т.д. Трамп завжди прагнув налагоджувати відносини особисто", – пояснив Семенюк.