Павло Овчаренко займає посаду голови правління Укртатнафти з 2007 року
Додати в блокнот Поділитися: Голова Укртатнафти Овчаренко оголошений в розшук
Глава ПАТ Укртатнафта (Кременчуцький нафтопереробний завод) Павло Овчаренко оголошений в розшук.

Про це йдеться на офіційному порталі Міністерства внутрішніх справ.

Ім'я Овчаренко знаходиться в розділі "Особи, які переховуються від органів влади". У розшук глава Укртатнафти потрапив за запитом СБУ.

Овчаренко ховається з квітня 2015 року і звинувачується у скоєнні злочину, передбаченого частиною 5 статті 191 КК України (привласнення чи розтрата чужого майна, вчинені в особливо великих розмірах або організованою групою).

У 2014 році Овчаренко, як екс-главі агрохолдингу Агрейн, було оголошено про підозру у зловживанні службовими повноваженнями і шахрайстві.

Вперше Овчаренко очолив Кременчуцький НПЗ в 2003 році, але був звільнений менш ніж через рік.

У 2007 році група Приват спільно з харківським бізнесменом Олександром Ярославським здійснила недружнє поглинання Укртатнафти.

Апеляційний суд Сумської області у серпні 2007 року відновив Павла Овчаренка (вважався людиною Ярославського. – Ред.) на посаді голови правління Укртатнафти. 19 жовтня 2007 року Овчаренко в супроводі дніпропетровської охороною фірми Бук безперешкодно проник в офіс Укртатнафти в Кременчуці і, пред'явивши рішення суду тримісячної давності, почав виконувати обов'язки голови НПЗ.

Укртатнафта контролюється групою Приват і Олександром Ярославським. Більше 40% акцій заводу належить НАК Нафтогаз України.