У нинішньому календарному році НКРЕКП не планує піднімати ціни на електроенергію для простих українців.

Як заявила очільниця Нацкомісії Оксана Кривенко, ціни можуть збільшитися влітку 2019 року, коли в Україні має запрацювати вільне ціноутворення. Це пов’язано із запуском нового ринку електроенергії.

Керівник заявила, що тарифи для побутових споживачів електроенергії залишаться колишніми, як мінімум, до липня наступного року, після чого вартість надання послуг населенню може бути переглянута.

Популярне: Українців обдеруть до нитки: новий закон примусить заплатити навіть за “собачу будку”

Незважаючи на скандали навколо формули “Роттердам +” Кривенко впевнена, що саме формульні підходи стримують сьогодні в Україні зростання тарифів для простого населення. За її словами, дана формула не дає суб’єктам вільного ціноутворення на повну задовольнити власні бажання щодо підвищення цін.

“Після липня 2019 року в країні має запрацювати вільне ціноутворення, яке ґрунтуватиметься на ринковій конкуренції. Тому ми не виключаємо можливого підвищення тарифів для побутових споживачів”, – підсумувала Кривенко в коментарі журналістам.

Варто нагадати, що за останні роки в Україні суттєво подорожчала електроенергія, через що почали з’являтися великі заборгованості по “комуналці”.

Також повідомлялося, що Україна йде до дефолту, долар готується до різкого стрибка. У найближчому майбутньому українцям варто очікувати різкого подорожчання курсу долара.