Чиновники селища Чабани (Київська область) напали на знімальну групу програми «Схеми» в складі журналістки Катерини Каплюк і оператора Бориса Троценка під час проведення ними зйомок в приміщенні селищної ради Чабанів.

Про це повідомляє поліція Київської області.

"В результаті цього працівник ЗМІ отримав тілесні ушкодження, а також зловмисники розбили камеру. Відкрито кримінальне провадження за ст. 171 за перешкоджання професійній діяльності журналіста", — зазначили в поліції.

Журналістам вдалося розпізнати осіб, які здійснили напад. Серед інших були два заступника голови селищної ради Володимир Чуприн та Юрій Бондар, а також голова ГО Розвиток Київщини Валерій Присяжний.

За словами головного редактора програми, журналісти виконували редакційне завдання, щоб отримати інформацію для ефіру, який стосується виділення в приватні руки державних земель. 

У кабінет увірвалися молоді люди, які одразу ж накинулися на оператора, розбили камеру та вдарили по голові оператора.

Головне управління Нацполіціі в Київській області повідомило про те, що за даним фактом відкрито кримінальне провадження за ст. 171 (перешкоджання законній професійній діяльності журналістів).

На місці працює слідчо-оперативна група Києво-Святошинського відділу поліції, опитуються свідки та встановлюються обставини інциденту.