Стало відомо про те, що весілля сина глави Генпрокуратури розслідуватиме Національне антикорупційне бюро, передає Корупція.Інфо.

Про це на своїй сторінці в фейсбук розповів адвокат Ренат Кузьмін, який подав скаргу на бездіяльність державного органу в Солом'янський районний суд Києва. За словами чоловіка, суддя прийняв рішення зобов'язати НАБУ провести розслідування. На саме засідання представники відомства не з'явилися, хоча і були проінформовані про час і дату його проведення.

Популярне: З субсидіями виникнуть проблеми: Влада вже попереджає українців готуватися до гіршого

"Пам'ятаєте, як ЗМІ опублікували журналістське розслідування про те, що весілля луценківського сина «обслуговували» службові автомобілі ГПУ? Публікую ухвалу суду, яке зобов'язує НАБУ розслідувати і цей злочин генпрокурора, який в черговий раз використав державне майно як своє особисте. Правда, з огляду на, що Луценко до сих пір знаходиться на волі і при посаді, відому приказку про очі і Божу росу можна застосувати не тільки до нього, а й до керівників НАБУ і САП, які вперто не помічають корупції генпрокурора … "

Нагадаємо, що 15 вересня минулого року, старший син Юрія Луценка одружився. Весілля було закритим, а будівля, в якій і проходило святкування, охороняли співробітники прокуратури. Крім цього було помічено, як машини, які належать відомству, використовуються в особистих цілях сім'ї Луценко. Ще одним порушенням стало те, що охоронці весілля, напали на журналістів, які спробували зняти гостей.

У самому НАБУ ситуацію поки не коментують.