Відома телеведуча Лілія Ребрик давно стала прикладом для своїх шанувальників. Знаменитість встигає приділити час дітям, побути наодинці з чоловіком, підтримуючи романтику у стосунках, а також жертвує сном, щоб провести цікавий та інформативний ранковий ефір на одному з провідних українських каналів.

Зірка вирішила поділитися з користувачами мережі невеликим секретом, як виділити час для найближчих. Лілія зазначила, що вихідний намагається провести з родиною, а домашні клопоти довіряє клінінгової компанії. Про це ведуча написала в Instagram-акаунті.

Вона повідомила, що раптово отримала позаплановий вихідний, і вирішила провести його з користю та приємністю – присвятити родині. Свій вибір між побутом і спілкуванням з близькими людьми вона робить, не замислюючись, а прибирання та інші домашні справи довіряє фахівцям.

"У мене сьогодні несподівано видався вихідний! І одразу вибір: провести його з родиною, чи зануритися у домашні справи та прибирання? От Ви що б обрали? Що ви робите, коли з`являється вихідний? Я над собою працюю, можна сказати виховую себе, вчусь не витрачати свій час на зайве і обираю варіант "гуляти, відпочивати й насолоджуватися". Тим паче, що така можливість видається не надто часто. А прибирання довіряю спеціалістам", – заявила Лілія, опублікувавши фото з чоловіком, хореографом Андрієм Диким. 

 
 
 

 

 

 
 
 
 
 

 

 
 

 

 
 
 

 

 

У мене сьогодні несподівано видався вихідний!!! І одразу вибір : провести його з родиною, чи зануритися у домашні справи та прибирання? От Ви що б обрали? Що ви робите, коли з`являється вихідний? Я над собою працюю😉, можна сказати виховую себе, вчусь не витрачати свій час на зайве і обираю варіант «гуляти, відпочивати й насолоджуватися». Тим паче , що така можливість видається не надто часто. А прибирання довіряю спеціалістам з клінінгової компанії @uberem.com.ua . І хата чиста- і час зекономити можна! Реально дуже зручно👌. Як каже моя подруга: «Ага, щоб я ще перед їхнім приходом прибирала»😂😂😂. Так от, перед їхнім приходом можна не прибирати! Вони самі впораються))). #чистотаіпорядок

Публикация от Лілія Ребрик (@liliia.rebrik)