Святошинський районний суд Києва продовжив розгляд справи проти колишніх бійців спецпідрозділу "Беркут" за обвинуваченням у вбивстві 48 активістів Євромайдану, передає Корупція.Інфо.

Популярне:Трамп підписав важливий закон, який стосується Росії. Українці аплодують стоячи! 

Як йдеться у матеріалі телеканалу, суд планував продовжити допит потерпілих, але один із потерпілих, який проживає у Дніпропетровській області, не встиг купити квитки до Києва, тож допит свідків сьогодні не відбудеться.

У суді планується також розглянути клопотання прокурорів щодо подовження терміну тримання під вартою колишніх бійців спецпідрозділу "Беркут" строком на два місяці. Термін утримання під вартою колишніх бійців спецпідрозділу "Беркут" спливає 18 серпня.

Крім того, у суді розглядатиметься питання огляду водометів на вулиці Інститутській, оскільки, зі слів адвокатів, саме на них була величезна кількість кульових отворів.

Як повідомлялося, Святошинський районний суд 17 травня 2016 року розпочав розгляд справи стосовно колишніх бійців спецпідрозділу "Беркут" Павла Аброськіна, Сергія Зінченка, Олександра Маринченка, Сергія Тамтури та Олега Янішевського. Їх обвинувачують у розстрілі активістів Майдану на вулиці Інститутській у Києві в лютому 2014 року. П'ятьом колишнім бійцям "Беркута" інкримінують перевищення службових повноважень, незаконне поводження зі зброєю, умисне вбивство та завдання тілесних ушкоджень активістам Майдану. Обвинувачені не визнають своєї вини за жодним із пунктів.